خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 20 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آماده‌سازی معابر برون شهری کرمانشاه برای تردد دانش آموزان

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 18:13
کرمانشاه- رئیس پلیس راه کرمانشاه از آماده‌سازی و ارتقای ایمن‌سازی معابر برون شهری کرمانشاه برای تردد دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.
مدارس،كرمانشاه،رانندگان،استان،سرويس،پليس،دانش،آموزش،نقليه،آموزان

خلاصه خبر

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: با شروع کار آموزش و پرورش از دوم مهرماه فعالیت و طرح‌های پلیس راه اجرایی خواهد شد و در حال حاضر در سایر شهرستان‌های استان کرمانشاه نیز کارشناسان مربوطه برای آموزش قوانین و موارد مورد نیاز به رانندگان حاضر و فعال هستند.
دستغیب با بیان اینکه آماده‌سازی و ایمن‌سازی معابر انجام شده، خاطرنشان کرد: آماده‌سازی و ارتقای ایمن‌سازی معابر برای تردد دانش آموزان در راه‌های برون شهری به عنوان دغدغه‌ای همیشگی مورد توجه قرار گرفته است.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان برگزاری جلسات آموزشی به دانش آموزان، عنوان کرد: با بازگشایی مدارس کارشناسان آموزشی پلیس راه استان کرمانشاه با حضور در مدارس دانش آموزان را مورد آموزش‌های ترافیکی و نحوه عبور و مرور از جاده‌ها و طی کردن مسیر خانه تا مدرسه قرار خواهند داد.