خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نمایش بزرگ میدانی محشر تا 5 مهر در شیراز ادامه دارد- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 17:55
نمایش میدانی محشر  با موضوع معاد، پیاده روی اربعین و آیتم هایی از زندگی شهید اسکندری و شهید اسلامی نسب از 22 شهریورماه در شیراز آغاز شده و تا 5 مهرماه ادامه دارد.
نمايش،محشر،شيراز،ديني،ميداني،فارس،اجراي،معاد،تبيين،توجه،هنر، ...

خلاصه خبر

نقش نمایش محشر در جهاد تبیین
فرم و قالب ارائه محتوای نمایش محشر بسیار بدیع است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نیز آگاهی دقیق از مرگ را از دستاوردهای خوب نمایش میدانی محشر دانست و گفت: نمایش میدانی محشر به صورت عینی به تجسم معاد پرداخته و توجه به مرگ آگاهی از دستاوردهای خوب تهیه کنندگان نمایش محشر است.
حمیدرضا قانعی، ضمن حضور در محل اجرای نمایش محشر در شیراز گفت: نمایش میدانی محشر از 2 وجه قابل بررسی است که شامل معاد و اتفاقاتی است که در روزمره‌های زندگی کمتر به آن پرداخته می‌شود و این کار در قالب یک کار میدانی به تجسم عینی ابعاد معاد پرداخته است.
نمایش محشر دارای غنای رسانه‌ای و محتوایی است
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس نیز تاکید نمایش محشر به اهمیت عمل صالح را مهم برشمرد و گفت: در نمایش محشر به نقش عمل صالح و عمل فاسد در چگونگی زندگی پس از مرگ تاکیدات خوبی شده است.
حمایت مدیریت شهری از اجرای نمایش محشر و استمرار آن
نقش موثر نمایش محشر در تبیین کار جهادی عاشورا و اعتلای فرهنگ شیعی
نمایش محشر به خوبی به تبیین ارزش‌های دینی و اخلاقی می‌پردازد
نمایش محشر با تاکید بر استفاده از ظرفیت بومی فارس
صادق فتاحی کارگردان نمایش بزرگ میدانی محشر نیز با بیان اینکه تاکیددر اجرای نمایش محشر استفاده از ظرفیت بومی فارس بوده است از حضور 150 هنرمند شیرازی در این نمایش خبر داد و به روند آماده شدن این نمایش اشاره کرد.
نمایش محشر بدون اغراق به موضوع معاد می‌پردازد
مصطفی فتاحی تهیه کننده نمایش محشر نیز با بیان اینکه استقبال مردم شیراز هر شب از نمایش بیشتر می‌شود گفت: در محشر سعی شده بدون اغراق به موضوعاتی مثل معاد، دفاع مقدس و مفاهیم مذهبی دیگر پرداخته شود که به خوبی مورد استقبال مخاطب به ویژه نسل جوان قرار گرفته است.