سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آدم های کرایه ای منافقین؛ این بار در نیویورک+فیلم- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 17:54
یک مستندساز که همراه با هیئت ایرانی وارد نیویورک شده است، روایت جالبی از افراد حاضر در تجمع منافقین مقابل سازمان ملل نوشته است.
تجمع،منافقين،هتل،پاريس،نيويورك،تور،سفر،ايراني،نفر،تسنيم،دستش ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، همزمان با حضور سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در نشست سران کشورها در سازمان ملل، گروهک‌های ضدانقلاب دعوت به تجمع مقابل سازمان ملل کردند.
«چند خیابان آن طرف تر از هتل محل اقامت تیم ایرانی، به منافقین مجوز تجمع داده‌اند.
حالا این تجمع تجمع که می‌گویند یعنی چه؟!
مهدی خانعلی‌زاده خبرنگار تسنیم نیز که هم‌اکنون در نیویورک حضور دارد، تجمع منافقین را اینگونه روایت می‌کند: «ماجرا در عین سادگی، اصلا ساده نیست؛ یعنی اینکه بتوانی با وعده‌ی تور گشت و گذار در نیویورک با چند وعده غذای مجانی، تعدادی افراد کهنسال را برای تظاهرات در خیابان‌های منتهی به هتل محل استقرار رئیس‌جمهور ایران جمع کنی، کار خاصی ندارد و با چند صد دلار قابل انجام است اما اینکه یک ساختار امنیتی پیچیده از سوی دولت میزبان، طراحیِ این اقدامات را در دست داشته باشد، دیگر یک اعتراض ساده نیست.»
پیشتر نیز تصاویری از نشست‌های منافقین پخش شده بود که نشان می‌داد عمده شرکت‌کنندگان در همین تجمعات چند ده نفره تبعه کشورهای دیگر یا کارتن‌خواب‌ها هستند که در ازای یک وعده غذا در این تجمعات شرکت می‌کنند!