سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

یکهزار بسته تحصیلی به دانش آموزان شهر پرند اهدا شد- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 17:31
در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید یک هزار بسته تحصیلی توسط شرکت عمران شهر جدید شامل کیف و لوازم التحریر به دانش آموزان پرند اهدا شد.
پرند،اجتماعي،شهر،فرهنگي،شركت،عمران،آموزان،دانش،توجه،شهرهاي،ت ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند ، در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس صبح امروز در یک اقدام فرهنگی یک هزار بسته تحصیلی شامل کیف مدرسه و لوازم‌التحریر توسط شرکت عمران شهر جدید پرند و با حضور مسئولان کشوری، استانی، شهرستانی به‌طور نمادین در دبستان دخترانه شهید بهاری به دانش آموزان ممتاز پرندی اهدا و طبق برنامه‌ریزی این بسته‌ها در سایر مدارس شهر پرند به‌طور همزمان بین دانش آموزان کم برخوردار توزیع و اهدا می‌شود.
وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی شرکت عمران شهر جدید پرند خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین بار و با توجه به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید تعدادی از یک هزار کیف و لوازم‌التحریر موردنیاز دانش آموزان شهر پرند از سوی شرکت عمران پرند به دانش آموزان ممتاز این دبستان اهدا شد و الباقی بسته‌های تحصیلی طبق لیست تهیه شده به دانش آموزان کم برخوردار در مدارس شهر پرند توزیع و اهدا می‌شود.
صیادی در پایان از تحویل هفت مدرسه در دست‌ساخت باقیمانده در سال آتی خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های شهرهای جدید اهمیت دادن به ساختار مدارس اجتماعی محور است که هم‌اکنون در شهر جدید پردیس و پرند به این موضوع پرداخته شده است که رویکرد جدیدی در مقوله آموزش‌وپرورش است که میزان بهره‌وری از این فضاها با این محوریت افزایش خواهد یافت.