خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محرک اصلی انقلاب اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت بوده است- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 17:31
استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه نقش هرمزگان در دفاع از مرزهای آبی و مقابله با آمریکای جنایتکار پر رنگ است گفت: محرک اصلی انقلاب اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.
هرمزگان،انقلاب،كشور،آمريكا،اسلامي،شهدا،ايثارگران،دشمنان،شهاد ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبندرعباس، مهدی دوستی استاندار هرمزگان صبح امروز در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان هرمزگان اظهار داشت: دشمنان شوق تجزیه کشور را به گور خواهندبرد و پرچم مبارکی که برای برافراشتن آن بیش از 200 هزار شهید تقدیم شده همواره سرافراز باقی خواهد ماند.
استاندار هرمزگان گفت: همه ما بر سفره شهدا و انقلاب نشسته‌ایم و در کنار تمام جانفشانی شهدا و ایثارگران، نقش خانواده شهدا و ایثارگران که تلاش زیادی در تربیت جوانان غیور داشته و دارند، برجسته است به نحوی که شاهدیم جوانان دهه 70 و 80 نیز برای اعتلای انقلاب و اسلام جان خود را نثار می‌کنند.
گفتنی است آیین باشکوه تجلیل از پیشکسوتان گرانقدر دفاع مقدس، خانواده معزز شهدا، ایثارگران و آزادگان هرمزگان همزمان با سراسر کشور در ارتباط وبیناری با حسینیه امام خمینی"ره" و پس از سخنرانی مقام معظم رهبری در سالن همایش نیروی دریایی سپاه برگزارشد.