خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 29 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مشارکت در جهاد تبیین وظیفه همگانی است

مهر | استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 23:47
بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برای مقابله باجنگ احزابی که دشمن بر علیه اعتقادات و باورهای دینی و انقلابی به راه انداخته است باید یک سازماندهی و بسیج عمومی اتفاق بیافتد.
جهاد،دشمن،تبيين،بيت،اهل،هجوم،تبليغات،ميدان،اسلامي،انقلابي،مع ...

خلاصه خبر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: این توحید چیزی که مصادیق عینی و جریان آن در سیره و هدف گذاری‌های کلان حاکمیت اهل بیت (ع) قابل تحقق است و نقطه اوج و کمال آن را در زمان ظهور امام زمان (عج) خواهیم دید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: در حال حاضر که دشمنان باور مردم نسبت به مرزبانان اعتقادی نظام را مورد هدف قرار داده است و هرکدام از علما که احساس تکلیف می‌کنند و هوشیارانه و با بصیرت تشخیص می‌دهند باید وارد میدان شوند و همان‌ها نیز که احساس مسئولیت بیشتر می‌کنند بیشتر مورد هجوم دشمن هستند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی بر جهاد تبیین فرموده‌اند و در ۸ ماه گذشته ۵۰ بار بر انجام و ضرورت جهاد تبیین تاکید داشته‌اند و ضرورت آن را بارها بیان فرموده‌اند لذا همه باید در عمل و مارکت در این جهاد اهتمام جدی داشته باشیم.
حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه رهبری فرموده‌اند که جهاد تبیین وظیفه همگان است و همه باید به میدان بیایند یادآور شد: زمانی جهاد به صورت جنگ سخت بود و همگان در مقابله با دشمن حضور می‌یافتند تا تهاجم دشمن دفع شود و امروز نیز هجوم ناجوانمردانه دشمن در جنگ احزابی بر ضد باور مردم نسبت به عقاید اسلامی و انقلابی اتفاق افتاده است که رهبری و ولی زمان اعلام جهاد فرموده‌اند.