خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 21 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حجاب و عفاف اولویت نیست، فوریت است

مهر | استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 21:41
اردبیل- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل گفت: حجاب و عفاف در کشور ما اولویت نیست اما فوریت است و باید مورد توجه قرار گیرد.
حجاب،عفاف،منكر،حفظ،نهي،معروف،اجرايي،حوزه،اجباري،اداري،ستاد،پ ...

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام میرعباس‌زاده مأموریت قرارگاه ۲۱ تیرماه را در ارتقای بحث حجاب و عفاف یادآور شد و افزود: ما این فرآیند را با خودارزیابی دستگاه‌ها شروع کردیم تا به صورت محسوس ارزیابی‌ها و راست‌آزمایی از دستگاه‌های مختلف انجام شده تا گام مؤثر در مسیر حفظ حجاب و عفاف برداشته شود.
حجت‌الاسلام میرعباس‌زاده جریان‌سازی قوم یهود و طرفداران آن را به عنوان لجبازترین قوم در تخریب آثار اسلامی به ویژه حجاب و عفاف یادآور شد و اضافه کرد: حجاب به عنوان پوشش در جامعه مطرح است اما کانال‌ها، سایت‌ها و شبکه‌های معاند نظام اسلامی سعی می‌کنند تا در این زمینه به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا ملت ایران را منحرف از مسیر حفظ عفاف و حجاب نشان بدهند.
وی بیان کرد: ما نمی‌توانیم با قوه اجبار، قهریه و یا تهدید و ارعاب در این بخش وارد شویم و بنده با حجاب اجباری مخالفم چرا که معتقدم امروز بی‌حجابی اجباری است و باید با راهکارهای درست جوانان و گروه‌های مختلف را ترغیب به حفظ عفت و حجاب کرد.