خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 29 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قرارگاه مبارزه با سرقت کرمانشاه جز فعال‌ترین قرارگاه‌های کشور است

مهر | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 17:18
کرمانشاه- رئیس پلیس آگاهی کشور با اشاره به اینکه آمار سرقت در استان کرمانشاه بالا است، گفت: قرارگاه مبارزه با سرقت کرمانشاه جز فعال‌ترین قرارگاه‌های کشور است.
كرمانشاه،سرقت،پليس،استان،جرايم،امنيت،اربعين،قنبري،كشور،قرارگ ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ محمد قنبری ظهر شنبه در قرارگاه مبارزه با سرقت استان کرمانشاه که با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن جلسات دفتر فرماندهی انتظامی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: این قرارگاه کمک می‌کند با حضور دستگاه‌های اجرایی مختلف و مدیران مربوطه راهکارهای بهتری برای پیشگیری از سرقت اندیشیده شده و شاهد کاهش وقوع سرقت به عنوان یکی از مخرب‌ترین آسیب‌های اجتماعی باشیم.
رئیس پلیس آگاهی کشور با بیان اینکه خوشبختانه اهتمام بسیار خوبی در راستای مقابله با جرایم خصوصاً بحث سرقت در استان کرمانشاه از سوی پلیس وجود دارد، تصریح کرد: همین اهتمام باعث شده امروز میانگین جرایم استان نسبت به میانگین کشوری پایین‌تر باشد.
وی از آمادگی پلیس آگاهی فراجا برای تأمین امنیت زائران اربعین در مرزهای چهار گانه کشور شامل خسروی، مهران، شلمچه، چذابه خبر داد و گفت: بحث تأمین امنیت زائران اربعین جز اولویت‌هایی است که با جدیت دنبال می‌شود.