خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 29 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

از دستگیری دو شکارچی غیرمجاز تا کشف ۹۴ دستگاه مانیتور قاچاق

مهر | اجتماعی و حوادث | شنبه، 15 مرداد 1401 - 16:56
طی ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران انتظامی در آن نقش آفرینی کردند. در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.
كشف،سلاح،تهران،سرهنگ،مأموران،متهمان،متهم،پليس،خودرو،تحقيقات، ...

خلاصه خبر

سرهنگ علی اصغر خانی گفت: عملیات کلانتری ۱۰۱ تجریش در حال گشت زنی در محله تجریش به فردی که به صورت پیاده در حال تردد بوده و با مشاهده مأموران تغییر مسیر می‌دهد مشکوک شدند.
وی با بیان اینکه مأموران برای بررسی بیشتر به متهم مراجعه کردند افزود: متهم با مشاهده خودرو پلیس با سرعت از محل متواری شد که در یک تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای و با توجه به ازدحام جمعیت متهم زمین گیر و دستگیر شد که در بررسی اولیه یک قبضه سلاح کلت کمری و تعداد ۲۷ عدد فشنگ جنگی و ۳ قبضه سلاح سرد کشف شد
دستگیری پدر و پسر سارقی که از پروژه‌های ساختمانی سرقت می‌کردند
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای اظهار داشت: در پی افزایش سرقت از پروژه‌های ساختمانی در حال ساخت در محله ستارخان رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از مأموران کلانتری ستارخان بر عهده گرفتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.
کشف یک قبضه سلاح جنگی
فرمانده یگان امداد پایتخت ادامه داد: در بررسی بیشتر از ساک دستی متهم، یک قبضه سلاح جنگی با ۱۰ عدد فشنگ کشف می‌کنند.
سرهنگ آدینه وند افزود: مأموران پس از هماهنگی با مرکز پیام، متهم را به همراه سلاح کشف شده تحویل پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران می‌دهند.
وی از دستگیری ۲ شکارچی غیرمجاز توسط مأموران گفت و اذعان داشت: در این عملیات علاوه بر کشف حیوانات شکار شده، ۲ قبضه سلاح شکاری، ۲۰ عدد فشنگ، ۸ عدد پوکه، ۳ دستگاه دوربین و ۲ قبضه سلاح سرد کشف و پرونده به همراه متهمان، برای رسیدگی تحویل کلانتری قائم شدند.