خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 29 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نماینده حماس در گفت‌وگو با فارس: هدف تل‌آویو، پوشاندن ناامنی و شکست‌های گذشته است

فارس | بین‌الملل | شنبه، 15 مرداد 1401 - 16:50
نماینده جنبش حماس در ایران در گفت‌وگو با فارس تاکید کرد که رژیم صهیونیستی با خون‌ریزی و حمله تلاش دارد تا ابعاد مختلف ناامنی و شکست‌های گذشته خود را بپوشاند.
رژيم،صهيونيستي،فلسطين،حماس،حملات،فلسطيني،مقاومت،فارس،جنبش،مل ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «خالد قدومی» نماینده جنبش حماس در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری فارس ضمن اشاره به وضعیت کلی تحولات در فلسطین اشغالی به سوالاتی علل آغاز حملات از سوی رژیم صهیونیستی، هماهنگی‌های گروه‌های مقاومت فلسطینی، رویکرد حماس در این درگیری‌ها و نقش حمایت‌های غربی از تجاوزات تل‌آویو پاسخ داد.
فارس: با توجه به حملات رژیم صهیونیستی علل آغاز این دور از حملات را چه می‌دانید؟
نماینده جنبش حماس در تهران پاسخ داد: «در واقع باید گفت که اشغالگری اولین و سنگین‌ترین جرم رژیم اسغالگر علیه ملت ماست؛ درباره تجاوزات روزگذشته تل‌آویو می‌توان به روشنی گفت که این تجاوزات در دو سطح بین‌المللی و منطقه‌ای قابل بررسی است.
فارس: رویکرد حماس در این دور از حملات چیست ؟
قدومی در این باره گفت: «رژیم صهیونیستی تلاش کرد تا مسئولیت حملات روز گذشته را به حماس نسبت دهد و ما هم در مقابل نسبت به تجاوزات اشغالگران هشدار دادیم؛ حالا تل‌آویو باید منتظر نتایج و پیامدهای درگیرشدنش با ما باشد و بداند که هر اشتباهی، هزینه‌ای در پی دارد.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به صراحت اعلام می‌کند که پنتاگون را در جریان حملات روز گذشته قرار داده و در حال دفاع از امنیت اسرائیل است!
فارس: پنجم با توجه به اینکه حماس از تجهیزات پیشرفته‌تری نسبت به سایر گروه‌های فلسطینی برخوردار است، به نظر شما از این تجهیزات برای جلوگیری از حملات استفاده خواهد کرد؟
نبرد سیف‌القدس آغاز یک مسیر طولانی و مطمئن برای آزادی کامل فلسطین و تشکیل ارتش قدس است .