خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 24 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع): راه اندازی فوری ایستگاه های مترو در شهرری ضروری است- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 16:33
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) بر لزوم راه اندازی فوری ایستگاه های خط شش مترو واقع در شهرری تأکید کرد و گفت: تسریع در رفت و آمد یکی از مطالبات مهم مردم است لذا تلاش می کنیم با ظرفیت های موجود در شهرستان ری زمینه رشد و ترقی و اقتصاد ری ایجاد شود.
آستان،ري،مقدس،شهرداري،توليت،عبدالعظيم،زيارت،شهرستان،حضرت،اخت ...

خلاصه خبر

قاضی‌عسکر ابراز داشت: باید خدمات‌رسانی در ری تسریع شود و آستان هم در این زمینه اعلام آمادگی و همکاری کرده است.
وی با اشاره به وجود مشکلات پارکینگ در یک شهر زیارتی و گردشگری بیان کرد: مردم بابت این موضوع گلایه‌های به حقی در این مدت حضور بنده در آستان داشته‌اند و بسیاری تلقی می‌کنند پارکینگ‌های موقت ایجاد شده اطراف حرم و درآمد آن در اختیار آستان بوده در حالی که همه آنها در اختیار شهرداری است و باید پارکینگ‌های اساسی زودتر راه‌اندازی شود.
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با تاکید بر ظرفیت‌های عظیم آستان به برنامه‌های ایام مسلمیه، محرم حسینی و جاماندگان اربعین اشاره‌ای کرد و از شورای شهرستان ری و شورای شهر تهران همچنین شهرداری تهران خواست به این مهم توجه بیشتری شود و در پایان خاطرنشان کرد: بودجه‌های فرهنگی شهرداری باید بیشتر به این سمت سوق پیدا کند و اگر همه بخواهیم و کمک کنیم در کمتر از یکسال تحول در آستان ایجاد می‌شود چون بستر آن به خوبی فراهم است.