خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 21 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بررسی ایمنی استادیوم 100 هزار نفری آزادی از سوی سازمان بازرسی کل کشور- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | شنبه، 15 مرداد 1401 - 16:32
بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور از بخش های مختلف استادیوم 100 هزار نفری آزادی بازدید کرد و وضعیت ایمنی این ورزشگاه را مورد بررسی قرار داد.
سازمان،بازرسي،شكايات،مركز،رسيدگي،نظارت،كشور،همگاني،فساد،مردم ...

خلاصه خبر

بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی با تأکید بر پیگیری مستمر ایمن‌سازی اماکن ناایمن ورزشگاه آزادی از سوی متولیان امر ادامه داد: در این زمینه هیچگونه قصور، غفلت یا ترک فعلی قابل اغماض نیست.
بازدید قائم‌مقام سازمان بازرسی از مرکز نظارت همگانی و رسیدگی به شکایات مردمی
قائم‌مقام سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به فراوانی شکایات واصله به سازمان بازرسی گفت: وقتی در خصوص عملکرد یک دستگاه اداری شکایات زیادی به سازمان منعکس می‌شود نشان می‌دهد که در دستگاه مربوطه یک سوء جریان وجود دارد و در چنین مواقعی بازرسی‌های امور مربوطه باید رسیدگی به آن سوء جریان را در اولویت اقدامات نظارتی خود قرار دهد.
وی با بیان اینکه مرکز رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی محل اتصال مردم با سازمان است، خاطرنشان کرد: سازمان بازرسی کل کشور باید از نتایج سنجش افکار عمومی در امور نظارت و بازرسی استفاده کند و این در حالی است که شکایات واصله به مرکز نظارت همگانی و رسیدگی به شکایات، نوعی سنجش افکار عمومی است.
این قاضی عالیرتبه ادامه داد: بازرسان نوع نگاه و اقدامات خود را متناسب با مقتضیات روز جامعه و مردم متحول و روزآمد کنند.
وی گفت: بخش عمده‌ای از خروجی اثربخشی سازمان ناشی از پیگیری گزارشات گزارشگران فساد و سازمان‌های مردم‌نهاد است و از این‌رو باید توجه بیشتری به مرکز نظارت همگانی و رسیدگی به شکایات سازمان شود.