خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 29 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه استان بوشهر: اصحاب رسانه دستاوردهای نظام اسلامی را تببین کند- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 15:59
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با اشاره به نقش مهم رسانه ها و خبرنگاران در جنگ ترکیبی دشمن گفت: اصحاب رسانه باید در قالب جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب برای جوانان و نوجوانان تشریح و تبیین کنند.
دشمن،اسلامي،تبيين،انقلاب،عاشورا،مكتب،دستاوردهاي،جهاد،جوانان، ...

خلاصه خبر

سردار سرتیپ علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهربا تسلیت ایام تاسوعا و عاشورا حسینی و گرامیداشت روز خبرنگار، درس گرفتن از مکتب و آموزه‌های عاشورا برای رسیدن به سعادت و کمال را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: مکتب عاشورا دارای آموزه‌های مهمی در گذر از مشکلات و ایستادگی در برابر دشمنان است که در انقلاب اسلامی در پرتو این مکتب محقق شد.
وی با بیان اینکه در شرایط جنگ تحمیلی 8 ساله هر گاه در برابر دشمن آفند و عملیات انجام می‌شد دشمن عقب‌نشینی می‌کرد گفت: در این راستا هر گاه در موضع پدافندی و تدافعی قرار داشتیم آتش دشمن افزایش می‌یافت، اکنون همان ویژگی وجود دارد و باید در جنگ ترکیبی با ابزار و امکانات به ویژه در فضا مجازی باید آفند و عملیات انجام شود و بازگو شدن دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان و نوجوانان که با ادوار مختلف تاریخی انقلاب اسلامی آشنا نیستند یکی از این موارد است.