خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 21 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بهبود مدیریت مدارس و ارتقای جایگاه معلم را در اردبیل به جد پیگیر هستیم- اخبار اردبیل - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 15:31
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بهبود مدیریت توسط مدیران مدارس و ارتقای جایگاه معلم امری لازم و ضروری است و باید با کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای توانمندی معلمان حرکت های پایدار در جامعه با هدف توسعه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی مبنای کار باشد.
آموزش،آموزشي،قرار،پرورش،استان،سند،اردبيل،مبناي،تحول،تحقق،تربيت

خلاصه خبر

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: در ساخت 6گانه 20 برنامه در مقطع آموزش متوسطه و 30 برنامه در معاونت پرورشی تدارک دیده شده و به همین منظور 750 فعالیت آموزشی و پرورشی در کشور در نظر گرفته شده و امید می‌رود ظرفیت‌سنجی‌های این برنامه‌ها تحقق پیدا کند و بتوانیم سند تحول را به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش به‌کار گیریم و غفلت‌های گذشته را برطرف کنیم.
در ادامه محمود مشکی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز گفت: همدلی و مشارکت برای ارتقای کیفیت آموزشی در سطح استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم بسترهای خوبی را برای تربیت تمامی اقشار جامعه و به ویژه مسئولان تصمیم‌گیر در استان رقم بزنیم.