خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 21 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طراحی بسته های ویژه اینترنت رومینگ همراه اول این بار برای طرفداران سفرهای خارجی تابستان و زایرین حرم حسینی- اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | شنبه، 15 مرداد 1401 - 15:12
همراه اول در ادامه اجرای طرح های تسهیل رومینگ مشترکین، این بار از پیشنهادهای ویژه و مقرون به صرفه خود با نام «بسته های اینترنت رومینگ دور دنیا» برای مشترکانی که قصد سفر سیاحتی و زیارتی دارند، رونمایی کرد.
همراه،بسته،رومينگ،كشور،مشتركان،اينترنت،سفر،خريد،عراق،صرفه،فع ...

خلاصه خبر

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای تکمیل زنجیره ارائه خدمات رومینگ به صرفه در دنیا، این بار «بسته های تخفیفی اینترنت رومینگ» خود را برای استفاده در 44 کشور از جمله ترکیه و عراق تعریف و طراحی کرد.
همراه اول در حال حاضر 3 بسته اینترنت رومینگ دور دنیا تعریف و طراحی کرده که در 44 کشور و 62 اپراتور بین المللی قابل استفاده است.
با استفاده از این بسته ها، مشترکان می توانند به تمامی پرتال ها و وب سایت های ایرانی و اپلیکیشن های دولتی و بانکی خود به راحتی دسترسی داشته باشند.
گفتنی است «رومینگ» امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا است که با استفاده از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد صورت می‌گیرد و توصیه می گردد که با گرفتن کد دستوری *10*2911# ، همه مشترکان به صورت رایگان این سرویس خود را فعال کنند تا در خارج از کشور به رمز دوم و پرتال های بانکی خود دسترسی داشته باشند.