خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 24 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

درخواست های مردمی سفر استاندار خراسان جنوبی به بخش دیهوک بررسی شد- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 15 مرداد 1401 - 14:13
جلسه بررسی مشکلات مطرح شده در سفر استاندار به بخش دیهوک در حوزه های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
ديهوك،استاندار،سفر،محلي،روستاي،مقرر،بيمارستان،جلسه،ساخت،بيرجند

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند ، محمدرضا طالبی ظهر امروز در جلسه که به این منظور با حضور تنی چند از مدیران شهرستان طبس و مقامات محلی دیهوک همراه بود، با اشاره به سفر یک ماه قبل استاندار به بخش دیهوک و درخواست‌ها و مشکلات مردمی در این سفر گفت: این جلسه طبق تأکید استاندار و برای بررسی و حل بخشی از مشکلات مطرح شده در آن سفر در حوزه‌های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان برگزار می‌شود.
طالبی بیان کرد: نوسازی آمبولانس‌های مراکز درمانی و اورژانس جاده ای بخش دیهوک از دیگر خواسته‌های مقامات محلی این بخش بود که با دستور معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در اولین فرصت نسبت به نوسازی و تعمیر این آمبولانس‌ها اقدام نماید تا اینها نیز به چرخه بخش درمان برگردند.