خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1851089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

درگیری وزیر و شهرداران ایتالیایی بر سر یک قانون مهاجرتی + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:35
وزیر و شهرداران ایتالیایی ب سر یک قانون مهاجرتی، تا حدی به اختلاف نظر رسیده‌اند که هر کدام از شهرداران از دستور سرپیچی می‌کند.
مهاجران،شهرداران،مهاجرتي

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، تشدید سیاست‌های ضد مهاجرتی دولت ایتالیا، خشم و انتقاد تند شهرداران این کشور را به همراه داشته است.
شمار زیادی از شهرداران دستورات دولت درباره وضعیت مهاجران را نوعی ظلم تلقی و اقدام به پناه دادن به مهاجران می‌کنند که این کار، واکنش و پاسخ مستقیم وزیر این کشور را به دنبال داشته است.
انتهای پیام/
یک قانون مهاجرتی، مسئولان ایتالیایی را به جان هم انداخت + فیلمبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1851089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.