خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افشای دلایل جدایی مجیدی از جمع آبی‌ها/ مؤمنی: استقلال تیم ملی نیست که به بازیکن قول جام‌جهانی بدهد

مشرق | ورزشی | جمعه، 03 تیر 1401 - 13:52
عضو هیأت رئیسه باشگاه استقلال گفت: یکی از دلایل جدایی مجیدی از استقلال مشکلات و مسائل خانوادگی بود.
استقلال،باشگاه،انتخاب،ساپينتو،سرمربي،هيأت،مجيدي،بازيكن،تيم،ا ...

خلاصه خبر

عضو هیأت رئیسه باشگاه استقلال اضافه کرد:‌ حضور مجیدی در باشگاه اماراتی پولی برای ما نداشت اما خودش چنین تصمیمی گرفت ما هم دوست به هر جهت رضایت او را داشته باشیم.
مجیدی مهره باشگاه استقلال و یکی از بازیکنان و مربیان خوب این تیم بوده است.
قطعا می‌توانیم در آینده از تجربیاتش بیشتر استفاده کنیم به همین دلیل رضایت دادیم به باشگاه امارتی برود.
عضو هیأت رئیسه باشگاه استقلال در خصوص اینکه شنیده می‌شود مبلغ قرارداد این مربی ۴۵۰ هزار دلار است،‌گفت: مبالغ قرارداد در اختیار باشگاه است و می‌گویند مبلغ قرارداد هم خصوصی است.
وی در خصوص اینکه آیا باشگاه استقلال رسماً مذاکره‌ای با الکساندر نوری داشته است، گفت: باشگاه استقلال با خیلی‌ها مذاکره کرد اما به خواسته‌های آنها تن نداد برنامه ما این بود که شرایط برای همکاری طرفین برد برد باشد نه اینکه یکطرفه باشد مربیانی که به این کشور می‌آیند باید به حضور در فوتبال ایران افتخار کنند که به فوتبال ایران می‌آیند و به او کمک می‌کنند ما هم به او کمک می‌کنیم نباید اینگونه باشد وقتی یک مربی به ایران می‌آید همه چیز به نفع او باشد.
در مذاکرات خود این مقوله را گنجاندیم و سعی کردیم احترام متقابل باشد استقلال باشگاه بسیار بزرگی است.
عضو هیأت رئیسه باشگاه استقلال در گفت‌وگو با برنامه ورزشگاه در خصوص اینکه آیا قرارداد وریا غفوری برای آینده این باشگاه جایگاهی در تصمیم سرمربی دارد، گفت: در مورد تصمیمات سرمربی صحبت می‌کنید پس من وارد این مقوله نمی‌شوم.