خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کمبود تجهیزات و امکانات ورزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد نگران کننده است- اخبار کهگیلویه و بویراحمد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 12:54
افزایش سرانه فضای ورزشی یکی از راهکارهای ایجاد نشاط اجتماعی و کاهش مشکلات به‌خصوص جوانان است اما بررسی‌ها نشان می‌دهد استان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه با چالش‌هایی روبرو است که باید مسئولان برای آن برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند.
ورزشي،ورزش،دهدشت،كهگيلويه،استان،شهرستان،جوانان،جمعه،امكانات، ...

خلاصه خبر

شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه نسبت به سایر شهرهای استان امکانات ورزشی کمتری دارد.
نگرانی امام جمعه دهدشت از کمبود سرانه ورزشی
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر امام جمعه دهدشت در خصوص مشکلات ورزشی شهرستان بارها از تریبون نماز جمعه مطالبه‌گری کرده و خواستار توجه بیش از پیش اداره کل ورزش و جوانان استان شده است.
پس از مطالبه‌گری امام‌جمعه دهدشت در خصوص مشکلات ورزش شهرستان از جمله کمبود چمن مصنوعی حالا عین‌الله دهقان مدیرکل ورزش و جوانان استان با امام‌جمعه دهدشت دیدار کرد.
وی از همکاری نهاد امامت جمعه دهدشت با حوزه ورزش خبر داد و خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های فردی و گروهی بسیاری خوبی در این شهرستان وجود دارد که تقویت آن ضروری است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دغدغه امام‌جمعه دهدشت در حوزه ورزش، گفت: چمن مصنوعی یکی از نیازهای ضروری شهرستان کهگیلویه است و تعداد 8 چمن مصنوعی در این شهرستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
عین‌الله دهقان موضوع استخر را از دیگر دغدغه‌های امام‌جمعه دهدشت عنوان کرد و افزود: استخر دهدشت به مدت 3 سال تعطیل بوده و امسال مشکلات آن برطرف می‌شود.