خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دبیرکل شورای عالی انقلاب فرهنگی: اقدامات نمادین مانند سرود سلام فرمانده در حوزه حجاب نیز اثرگذار است- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 12:31
دبیرکل شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: اگر اقدامات نمادین فرهنگی مانند سرود سلام فرمانده در حوزه حجاب نیز عملیاتی شود، در حوزه فرهنگ عمومی اثرات مطلوب و ماندگار خواهد داشت.
عمومي،فرهنگ،اميد،حوزه،اجتماعي،شوراي،لباس،انسان،ايجاد،عاملي،ف ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه طراحی لباس یک عنصر است و باید تنوع لباس در حوزه پوششی صورت گیرد، گفت: اوقات فراغت نیز با عنصر شادی پیوند خورده و به جهت درونی انسان را باید تامین کند ولی گاهی اوقات فراغت انسان را به ظاهر شاد می‌کند اما چون حلال نیست در دل انسان ایجاد غم می‌کند.
دبیرکل شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با تاکید بر این‌ مسئله که ما اگر نپذیریم که جهان تغییر کرده نمی‌توانیم تغییر را درک کنیم افزود: امروز فضای رقابت و عرضه جهانی شده و مردم در معرض انتخاب‌های متکثر و زیادی قرار گرفته‌اند که احساس پوچی به وجود می‌آورد، لذا ما باید انتخاب مطلوب را در معرض دید مردم قرار دهیم.
دبیرکل شورای عالی انقلاب فرهنگی به دیگر وظایف فرهنگ عمومی اشاره کرد و افزود: قناعت امروز یک امر عمومی است، ایجاد فرهنگ قناعت وظیفه حوزه فرهنگ عمومی است، ما در حوزه فرهنگ عمومی گرفتار دروغ هستیم، حوزه مسوولیت اجتماعی حوزه بزرگ فرهنگ عمومی است.