خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رفع مشکلات بخش درمان "سربیشه" مهمترین اولویت است- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 11:59
نماینده مردم شهرستانهای سربیشه ونهبندان در مجلس شورای اسلامی تامین کادر درمانی،پزشکان متخصص و تجهیزات درمانی یکی از مهمترین اولویت های سربیشه دانست وگفت:در این شهرستان سی تی اسکن نداریم و مردم برای استفاده از این دستگاه، باید به بیرجند مراجعه کنند.
سربيشه،درماني،فضاي،مشكلات،فيزيكي،حوزه،دانشگاه،نخعي،بهداشتي،سلامت

خلاصه خبر

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس همچنین با درخواست توجه دانشگاه به گسترش فضای فیزیکی واحدهای بهداشتی درمانی در مود گفت: تامین کادر درمانی،پزشکان متخصص و تجهیزات درمانی یکی از مهمترین اولویت های سربیشه است و ما در این شهرستان هنوز سی تی اسکن نداریم و مردم برای استفاده از این دستگاه، باید به بیرجند مراجعه کنند.
وی با اشاره به دغدغه مندی دانشگاه علوم پزشکی در حوزه رفع مسائل و مشکلات حوزه سلامت است تصریح کرد: این دغدغه مندی و شناخت کافی از مشکلات این دو شهرستان سبب شده است، تا با پیگیری هایی که انجام می دهند در روند پروژه‌های بهداشتی درمانی لانو، درح، شوسف و نهبندان کارها خوب پیش برود و تا حدودی به مرحله مناسبی هم رسانده است.