خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیش از یک میلیون مترمربع طرح آسفالت روستایی در استان بوشهر افتتاح می‌شود- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 11:36
آسفالت معابر روستایی جایینک تنگستان با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد که برای اجرا این طرح 10 میلیارد تومان پرداخت شد و این در حالی است که در هفته دولت بیش از یک میلیون متر مربع طرح آسفالت روستایی در استان افتتاح می‌شود.
آسفالت،روستايي،استان،روستاها،معابر،بوشهر،مربع،عمران

خلاصه خبر

نهضت آسفالت معابر روستاها در استان بوشهر آغاز شد
به گفته مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر نهضت آسفالت معابر روستاها در استان بوشهر آغاز شده و در این راستا اعتبارات استانی و ملی افزایش چند برابری داشته است.
وی اصلاح شبکه معابر روستایی در روستاهای کم‌برخوردار را از دیگر برنامه‌های مهم دانست و تصریح کرد: طرح‌های آسفالت روستایی در نقاط مختلف استان بوشهر تسریع یافته که امروز شاهد افتتاح 40 هزار متر مربع آسفالت روستایی جایینک تنگستان هستیم.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: 40 هزار متر مربع آسفالت معابر روستای جائینک توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با مشارکت دهیاری اجرا شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی از محل قیر رایگان، یک میلیون متر مربع آسفالت در بیش از 250 روستای این استان با مشارکت دهیاری‌ها اجرا می‌شود.
نهضت ملی آسفالت در روستاهای استان