خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نقشه راه آینده شرکت مس در تعامل و همکاری با دانشگاه تعریف شده است- اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | جمعه، 03 تیر 1401 - 11:36
باعث افتخار است که امروز در خدمت اصحاب و علم دانش‌ هستم که دل‌مشغولی‌های بخش صنعت مس را طرح کنم و با یک مفاهمه ان‌شالله بتوانیم نقشه راهی را در تعامل با هم تهیه کنیم و این نقشه راه، در واقع مسیر ما را در آینده‌ای دور و نزدیک معین کند.
دانشگاه،مس،شركت،صنايع،ملي،دكتر،ايران،كرمان،باهنر،فناوري،صنعت ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از مس پرس، دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسه تعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با دانشگاه شهید باهنر کرمان که به مناسبت روز بسیج استادان در دانشگاه باهنر کرمان و با هدف ترسیم نقشه جامع مس برگزار شد، گفت: از استادان، متخصصان، نخبگان و مجموعه دانشگاه که بتوانند به شرکت ملی صنایع مس ایران در فناوری نوین کمک کنند استقبال می‌کنیم تا در کارکرد فعلی و سنتی خودمان بکار ببریم و باعث بهره‌وری شویم.
همچنین دکتر حسین اکبری فرد سرپرست دانشگاه باهنر کرمان در این نشست، ارتباط دانشگاه با صنعت را چالش همیشگی عنوان کرد و حضور دکتر علی رستمی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در دانشگاه را نقطه مثبتی قلمداد کرد و گفت: ان‌شاالله بتواند فرصت خوبی برای تعامل دانشگاه با صنعت ایجاد شود.
گفتنی است، جلسه تعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با دانشگاه شهید باهنر کرمان با هدف ترسیم نقشه جامع مس، حمایت از تولیدات دانش‌بنیان، تعامل ارتباط صنعت و دانشگاه روز سه شنبه 31 خردادماه 1401 در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه شهید باهنر کرمان به مناسبت روز بسیج اساتید، برگزار شد.