خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان: 3 طرح پیرامون موضوع آب در حوزه شرق توسط سازمان بسیج اساتید ارائه شد- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 11:14
گروه استان‌ها- رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: اساتید بسیجی 3 طرح پیرامون موضوع آب در حوزه شرق آماده کردند که از کانال سازمان بسیج اساتید تحویل مسئولین دادیم.
اساتيد،بسيج،استان،اصفهان،سازمان،بسيجي،محور،نقش،حوزه،علمي،سطح ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد باقری شامگاه پنجشنبه در همایش بزرگداشت شهید مصطفی چمران که به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه سه شاخصه مهم علمی، اخلاقی و دین مداری شهید چمران باعث شده مقام معظم رهبری تربیت انسان هایی در تراز چمران را وظیفه استادان دانشگاه بدانند، اظهار داشت: با توجه به رسالت سازمان بسیج اساتید، چهار نگاه و محور در برنامه‌ها و فعالیت‌های آن قرار دادیم.
وی با اشاره به تاسیس 5 اندیشکده علمی راهبردی جدید با توجه به پتانسیل موجود در بین اساتید بسیجی، گفت: اندیشکده فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی، امر به معروف و زنان خانواده از جمله اندیشکده های تازه تاسیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان است.
رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با اشاره به تشکیل شبکه فرماندهان جنگ نرم و جهاد تبیین، گفت: علاوه بر اردوهای علمی فناوری که در همه کانون‌ها برنامه‌ریزی شده است گروههای جهادی اساتید بسیجی که در سطح استان راه افتاده، یقینا بی‌بدیل است.