خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

غیرت مردم شیراز در مقابل هنجارشکنی بلوار چمران/ راهپیمایی حریم حیا و حجاب برگزار می‌شود- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 11:14
در واکنش به شدت یافتن هنجارشکنی‌های اخلاقی و فرهنگی در سومین حرم اهل بیت(ع) راهپیمایی حریم حیا و حجاب برگزار می‌شود.
شيراز،شهرداري،تجمع،بيت،حرم،سومين،اهل،عوامل،روز،هنجارشكني،حجا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازشیراز، اجتماع و راهپیمایی حامیان حریم حیا، غیرت و حجاب امروز پس از اقامه نماز جمعه در شیراز برگزار می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان فارس نیز دستور برخورد با عوامل این تجمع را صادر کرده است، براین اساس در پی دستور رئیس کل دادگستری استان فارس دادستان شیراز از تشکیل پرونده در این خصوص و تحقیق از تعدادی از شرکت‌کنندگان در تجمع خبر داد.
در این بیانیه جهت استحضار افکار عمومی شیراز، شهر سوم حرم اهل بیت(ع) آمده است: نشاط افزایی و گسترش شادی‌های اجتماعی با رعایت هنجارها و مولفه‌های ارزشی، دینی و اخلاقی همواره در دستور کار شهرداری شیراز قرار داشته و رویدادهای متعدد و متنوعی در قالب مسابقات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تابحال بارعایت مقررات برگزار شده است.
براساس این‌ گزارش دو روز قبل تجمع جمعی از اسکیت‌سواران در شیراز با هنجارشکنی و کشف حجاب همراه شده بود که این موضوع سبب اعتراض جمع کثیری از متدینین و مردم شریف شیراز شد.