خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سهم ناچیز کشتی پایتخت در تیم ملی/ در لیگ حضور خواهیم داشت

مهر | ورزشی | جمعه، 03 تیر 1401 - 10:59
سرپرست اسبق تیم ملی کشتی آزاد و مربی سازنده تهرانی معتقد است کشتی پایتخت در سالهای اخیر سهم زیادی در تیم ملی نداشت و نیازمند تغییرات اساسی است.
كشتي،تهران،پايتخت،ملي،هيأت،استان،عنوان،حبيبي،سرپرست،شرايط،اش ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش فدراسیون کشتی عبدالله عزیزی را از ریاست هیأت کشتی استان تهران برکنار و محمدابراهیم امامی را به عنوان سرپرست هیأت کشتی منصوب کرد.
وی با اشاره به اینکه کشتی تهران در طول این سال‌ها، خروجی چندانی نداشت گفت: مطمئناً تغییر و تحولات مدیریتی در کشتی تهران نتیجه تصمیمات فدراسیون و متولیان ورزش استان بود که با توجه به روند رو به نزول کشتی پایتخت اتخاذ شد.
حبیبی با تاکید بر اینکه رئیس جدید هیأت کشتی استان تهران باید با تفکر، انگیزه و برنامه‌های جدید وارد گود شود، افزود: کشتی پایتخت در تمامی قسمت‌ها از سرمربیگری و کادرفنی تیم گرفته تا کشتی گیران منتخب برای مسابقات داخلی و خارجی نیازمند تدوین برنامه‌های جدید است که امیدوارم محمدابراهیم امامی به عنوان سرپرست جدید، شرایط مطلوبی را برای برگزاری انتخابات مهیا کند.