خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار بوشهر: 2400 واحد مسکونی روستایی استان مقاوم‌سازی می‌شود- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 10:54
استاندار بوشهر با اشاره به اجرا طرح بهسازی و نوسازی مسکن و عمرانی آبادانی روستاهای استان توسط بنیاد مسکن گفت: امسال 2 هزار و 400 واحد مسکونی روستایی استان بوشهر بهسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی می‌شود.
روستاها،روستايي،استان،آسفالت،بوشهر،مسكن،تنگستان،بنياد،مربع،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنگستان، احمد محمدی‌زاده صبح امروز در آیین افتتاح 40 هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی در جایینک تنگستان خدمات نظام اسلامی ایران در روستاها را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در توسعه طرح‌های عمران و آبادانی در روستاها از زمان پیروزی انقلاب تاکنون خدمات زیادی در ابعاد گوناگون در روستاها انجام شده است.
محمدی‌زاده با اشاره به 190 روستا در مسیر سیلاب قرار دارد گفت: ساکنان این روستاها در زمان بارندگی نگران جاری شدن سیل هستند که مدیریت، کنترل و هدایت سیلاب برای جلوگیری از وارد شدن آب روان در روستاها در دستور کار بنیاد مسکن قرار دارد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه اینگونه فعالیت‌ها با مشارکت جمعی در روستاهای استان انجام می‌شود تصریح کرد: این طرح‌ها در روستاها با مشارکت جمعی با محوریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و فرمانداران اجرا می‌شود که همکاری و مشارکت شوراهای اسلامی، دهیاران، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بخشداران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مردم در اجرا طرح‌های عمرانی در روستاها ستودنی است.
وی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها روستاها بلکه شهرهای استان بوشهر هم از بسیاری از خدمات اولیه بی‌بهره بودند افزود: به برکت نظام اسلامی ایران اکنون روستاها از خدمات گوناگون بهره‌مند هستند و بهبود وضعیت درآمدی و معیشت مردم در روستاها از اولویت‌های دولت آیت‌الله رئیسی است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر نیز با اشاره به توسعه طرح‌های عمرانی در روستاهای استان خاطر نشان کرد: به زیرساخت‌های عمرانی، مقاوم‌سازی و ایمنی روستاها توسط بنیاد مسکن توجه ویژه‌ای شده است.