خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مشکلات را به نحوی مطرح نکنیم که مورد سواستفاده دشمن قرار بگیرد

مهر | اجتماعی و حوادث | جمعه، 03 تیر 1401 - 10:53
رئیس قوه قضائیه گفت: حرفی نزنیم که مورد سواستفاده دشمن شود، بیان مشکلات و کاستی‌ها در راستای اصلاح امور، بلااشکال و مفید است اما باید نسبت به شرایط زمانی و مکانی نیز اهتمام داشته باشیم.
ايثارگران،دستگاه،شهدا،قضائي،قضائيه،قوه،رئيس،جانبازان،معظم،اش ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم تکریم خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران دستگاه قضا ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهدای دستگاه قضا به ویژه آیت‌الله شهید بهشتی اظهار کرد: قوه قضائیه نسبت به جمعیت خود، شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده و جمعیت قابل توجهی از کارکنان دستگاه قضائی اعم از قضات و کارکنان اداری از خانواده معظم شهدا و جانبازان هستند.
۲۲ درصد جمعیت کارکنان دستگاه قضائی جزو خانواده شهدا و ایثارگران هستند
محسنی اژه‌ای تصریح کرد: ما در قوه قضائیه باید بیش از دستگاه‌های دیگر در جهت پاسداشت خون شهدا و حفظ حرمت خانواده معظم شهدا کوشا باشیم و نسبت به این مهم اهتمام کنیم.
رئیس دستگاه قضا در ادامه با بیان اینکه اجرای قانون نه دستور می‌خواهد و نه اجازه، به تأکیدات خود خطاب به محمدباقر الفت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه در راستای اجرای قوانین ناظر بر خدمت‌رسانی به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در دستگاه قضائی اشاره کرد.
پیش از سخنان رئیس دستگاه قضا، محمدباقر الفت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه با اشاره به جلسه پیشین حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با جمعی از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران دستگاه قضا همزمان با اعیاد شعبانیه سال‌گذشته اظهار کرد: رئیس عدلیه در آن جلسه در زمینه برگزاری هرچه بیشتر جلسات با جانبازان و ایثارگران قوه قضائیه جهت برآورده شدن انتظارات این عزیزان، تاکید ویژه‌ای داشتند.
وی در ادامه به ارائه گزارشی پیرامون خدمات‌دهی در حوزه‌های مختلف به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران پرداخت و گفت: هنوز با نقطه مطلوبی که باید به آن دست پیدا کنیم فاصله داریم.