خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه استان اصفهان: امروز اساتید دانشگاه‌ها برای دفاع از انقلاب اسلامی وظیفه سنگینی دارند- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 10:38
گروه استان‌ها- فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه تأثیر مطالب از جانب استادان دانشگاه برای مخاطب زیاد است، گفت: امروز حتی بیشتر از زمان جنگ به حضور مردم در صحنه برای دفاع از انقلاب اسلامی نیاز هست و اساتید وظیفه سنگینی دارند.
كشور،اصفهان،كرونا،رضاخان،اساتيد،مقابله،جوانان،استان،غارت،عج، ...

خلاصه خبر

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه صد سال پیش انگلیسی‌ها از بین سه گزینه، رضاخان را پادشاه کردند، گفت: رضاخان با هزینه این مملکت ارتش 100 هزار نفری به راه انداخت که موظف شد با قیام‌های مردم مقابله کند و عزاداری و روضه و همه را تعطیل و شروع به غارت ثروت کشور کرد.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان تصریح کرد: جمهوری اسلامی امروز با وجود فشارهای غربی آنچنان مقاومت کرده که قدرت اول منطقه محسوب می‌شود، اما متاسفانه در جنگ شناختی دشمن تلاش می‌کند با عملیات روانی در ذهن جوانان نسبت به انقلاب و دستاورد هایش شبهه ایجاد کند.