خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۴ هزار شغل توسط کمیته امداد در استان همدان ایجاد می شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 10:13
همدان- استاندار همدان گفت: در سال جاری، تعهد استانی برای ایجاد اشتغال در استان همدان برابر ۲۳ هزار و ۵۰۰ شغل است که از این میزان، ۴ هزار شغل سهم کمیته‌امداد امام خمینی (ره) است.
امداد،كميته،همدان،خميني،ره،امام،ايجاد،خوداتكايي،استان،خودكفا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا قاسمی‌فرزاد عصر پنجشنبه در جشن خودکفایی و تجلیل از یاوران اشتغال تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین که در سالن جلسات کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان برگزار شد، گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای کمک و کمک‌رسانی به محرومین و مستضعفان شکل گرفت.
وی یادآور شد: در سال جاری، تعهد استانی برای ایجاد اشتغال در استان همدان برابر ۲۳ هزار و ۵۰۰ شغل است که از این میزان، ۴ هزار شغل سهم کمیته‌امداد امام خمینی (ره) است.
استاندار همدان با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) چند برابر تعهد ایجاد اشتغال در استان یعنی ۴ هزار شغل را با طرح‌های بدیع و برنامه‌های دقیق در قالب ایجاد ۱۱ هزار شغل هدف‌گذاری کرده، یادآور شد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و هدف‌گزاری دولت مردمی حضرت آیت‌الله دکتر رئیسی، رشد ۷.۵ درصد را شاهد باشیم.