خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معاون وزیر صمت: شهر هوشمند باید شهر ایده پردازی باشد- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 09:54
معاون صنایع عمومی وزارت صمت در جلاسیه و مجمع عمومی گروه شهریاران مشهد گفت: شهر هوشمند باید شهر ایده‌پردازی باشد و مشهد مقدس در جهان رتبه نخست ایده پردازی را دارد.
مشهد،مديريت،شهري،جوانان،شهر،كشور،جوان،شهرياران،ايده،گروه،اسب ...

خلاصه خبر

معاون صنایع عمومی وزارت سمت با اشاره به ضرورت تفکر خلاق و ایده پردازی بیان کرد: از نشانه ها و بایسته های شهر هوشمند و پیشرفته ایده پردازی است که خوشبختانه شهر مشهد در این حوزه سرآمد است.
سیدمحمد پژمان، شهردار اسبق مشهد اظهارداشت: ارتقای احساس تعلق به شهر با حضور جوانان قابل انتظار است، پایین بودن سطح تماس مدیریت شهری با شهروندان، ضرورت میدان دادن به جوانان با انگیزه و متخصص و ایجاد ساختاری منسجم برای مدیر پروری و ایجاد نقطه آشتی کنان بین دو نسل را از نیازهای تشکیل گروه مشاوران جوان در سال‌های گذشته عنوان کرد.
شهردار اسبق مشهد با بیان اینکه مشهد به عنوان اولین کلانشهر مذهبی جهان است، خاطرنشان کرد: مشهد علاوه بر اینکه حرم مطهر رضوی در آن واقع است دارای ظرفیت های اقلیمی، تجاری و اقتصادی مناسبی نیز می باشد.
بنی هاشمی حاشیه شهر مشهد را برای مشهد تهدید ندانست و گفت: حاشیه شهر فرصت است‌ که برای آن باید طرح جامع با اهداف مشخص داشته باشیم.
نگاهداری به رویکرد تفکر خلاق در مجلس اشاره کرد و افزود: به همین منظور مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه نیز تاسیس شده است.