خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دولت سیزدهم مردمی است/ مشکلات اقتصادی یک شبه حل نمی‌شود

مهر | سیاسی | جمعه، 03 تیر 1401 - 09:23
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: دولت سیزدهم در عمل نشان داده که مردمی است و مشکلات اقتصادی نیز یک شبه حل نمی‌شود.
دولت،مشكلات،سيزدهم،مجلس،كشور،اقتصادي،جوكار،واكسن،كرونا،حوزه، ...

خلاصه خبر

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ادامه داد: این در حالی است که دولت روحانی مدام می‌گفت به دلیل تحریم‌ها هیچ کشوری واکسن در اختیار ایران قرار نمی‌دهد اما دولت رئیسی نشان داد این کار شدنی است، بنابراین کارنامه دولت سیزدهم در حوزه سلامت بسیار قابل قبول است و همواره باید آن را به یاد داشته باشیم.
وی یادآور شد: متأسفانه در هشت سال گذشته و در دولت روحانی، ارتباط دولت با مردم بسیار ضعیف بود، اما دولت سیزدهم آن روند را تغییر داد و با تقویت تعامل با مردم باعث شد سرمایه اجتماعی کشور ارتقا پیدا کند.
جوکار اظهار کرد: یکی از مشکلات دیگری که مجلس یازدهم در ابتدا با آن مواجه شد، آن بود که دولت روحانی مصوبات مجلس را اجرا نمی‌کرد، اما الآن اینگونه نیست و دولت سیزدهم خود را پایبند به اجرای قوانین می‌داند و خوشبختانه تعامل و ارتباط خوبی بین مجلس و دولت برقرار است.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی درباره طرح‌محوری نمایندگان مجلس یازدهم، گفت: نمایندگان طرح‌های زیادی را برای حل مشکلات کشور تدوین کرده‌اند، اما لازم است دولت لوایح لازم را هر چه زودتر به مجلس شورای اسلامی ارائه کند، چرا که در لوایح، کارِ کارشناسی بیشتری انجام می‌شود.