خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیروهایی که روحیه کار تحولی ندارند، کنار گذاشته شوند/ دولت مردمی، دولت حل مسئله است

فارس | استان‌ها | جمعه، 03 تیر 1401 - 02:14
رئیس جمهور گفت: اگر در ادارات نیروهایی هستند که روحیه تحولی ندارند، از اداره اخراج نکنید اما در حاشیه و کنار بگذارید تا راه باز شود و کار کشور جلو رود.
تحولي،استان،دولت،مديران،رئيسي،خراسان،جمهور،آب،ايجاد،رئيس،روح ...

خلاصه خبر

رئیس جمهور گفت: اگر در ادارات نیروهایی هستند که روحیه تحولی ندارند، از اداره اخراج نکنید اما در حاشیه و کنار بگذارید تا راه باز شود و کار کشور جلو رود.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه در شورای اداری استان‌ها بعد از بررسی مشکلات، اولویت‌های رسیدگی به آنها تعیین می‌شود، افزود: همه مدیران بدانند، مصوباتی که در استان به تصویب می رسد باید توسط مدیران و مسئولان اجرایی شود.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت مردمی دولت حل‌مسئله خواهد بود و نباید صورت مسئله پاک شود و این به دست مدیران اقدام می شود، بیان داشت: گزارش دادن در ادارت وجود دارد، باید روحیه تحولی و کار متفاوت ایجاد شود که به همکاران تحول گرا نیازمند است.
وی گفت: اگر در ادارات نیروهایی هستند که روحیه تحولی ندارند، از اداره اخراج نکنید اما در حاشیه و کنار بگذارید تا راه باز شود و کار کشور جلو رود.
سریعاً باید پساب جایگزین آب شرب پتروشیمی خراسان شود
وی به موضوع استفاده پتروشیمی خراسان از آب شرب استان اشاره کرد و گفت: پتروشیمی آب شرب و کشاورزی را مصرف می کند، که باید سریعا نسبت به جایگزین استفاده پساب برای پتروشیمی به جای آب شرب اقدام کرد زیرا این آب سهم مردم و کشاورزی است و بخش زیادی از این آب در حال تبخیر است و مربوط به مدیریت نادرست آب می باشد.
راه آهن مشهد - بجنورد - گرگان باید احداث شود
وی گفت: راه آهن مشهد - بجنورد - گرگان سال‌هاست مطرح بود که از ضرورت‌های قطعی است و باید احداث شود.
بروکراسی اداره کارآفرین را خسته کرده است