خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طرح چهارشنبه‌های فرهنگی به قبله تهران رسید

فارس | اجتماعی و حوادث | جمعه، 03 تیر 1401 - 02:14
سخنگو ی شورای اسلامی تهران در ادامه سلسله بازدیدهای منطقه‌ای که در قالب طرح‌های چهارشنبه‌های فرهنگی برگزار می‌شود، در قبله تهران و در منطقه ۲۰ پایتخت حضور یافت.
فرهنگي،تهران،شهر،شوراي،اجتماعي،منطقه،اسلامي،بسيج،شهرداري،ناد ...

خلاصه خبر

سخنگو ی شورای اسلامی تهران در ادامه سلسله بازدیدهای منطقه‌ای که در قالب طرح‌های چهارشنبه‌های فرهنگی برگزار می‌شود، در قبله تهران و در منطقه ۲۰ پایتخت حضور یافت.
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، علیرضا نادعلی سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه سلسله بازدیدهای منطقه‌ای که در قالب طرحهای چهارشنبه‌های فرهنگی برگزار می‌شود در قبله تهران و در منطقه ۲۰ پایتخت حضور یافت.
بر اساس این گزارش علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به همراه سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ تهران در ابتدا این بازدید در مجموعه فرهنگی ایوان ری حضور پیدا کرد و از در جریان آخرین وضعیت این مجموعه قرار گرفت؛ تسریع در آغاز فعالیت این مجموعه فرهنگی از جمله نکاتی بود که نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر آن تاکید داشت.
باید از تجربیات فرهنگی در شهر استفاده کرد
دیدار با ساکنان قبله تهران
علیرضا نادعلی سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در پایان بازدید خود در قالب طرح چهارشنبه‌های فرهنگی در مسجد حضرت ولی عصر (عج) شهر ری با شهروندان منطقه ۲۰ شهرداری تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
از سوی شهروندان مطرح شد و مقرر شد رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران پیگیر تمامی موضوعات و درخواست‌های ساکنان قبله تهران باشد.