خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جدایی حامی مالی اصلی ملوان بندر انزلی از هیئت مدیره باشگاه/ نوری: قراردادی با مازیار زارع نداریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | جمعه، 03 تیر 1401 - 01:13
عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان که یکی از حامیان اصلی این باشگاه بود، به حضور خود در هیئت مدیره باشگاه پایان داد.
باشگاه،ملوان،ليگ،مالي،شرايط،برتر،گذشته،دست،حضور،تيم،انزلي،فص ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندر انزلی، پژمان نوری در خصوص شرایط باشگاه ملوان پس از صعود به لیگ برتر گفت: خوشبختانه پیش از آخرین دیدارمان در لیگ یک، تسویه حساب کامل مالی با بازیکنان را انجام دادیم و تمام اعضای تیم، صد درصدِ قرارداد خود را دریافت کردند.
وی درباره شرایط باشگاه ملوان برای فصل آینده اظهار داشت: دو روز پس از آخرین دیدارمان در لیگ، جلسه مجمع باشگاه تشکیل شد و در این جلسه، در خصوص فصل آینده و شرایط ملوان گفت‌وگو شد.
مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی در مورد شرایط مالی این باشگاه تصریح کرد: به‌عنوان یک عضو کوچک در باشگاه ملوان خواهش می‌کنم که هرچه سریع‌تر، وضعیت باشگاه از لحاظ مالی مشخص شود.
نوری به وضعیت بد مالی باشگاه ملوان در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: نمی‌خواهم وقتی این حجم از بدهی‌های باشگاه در دو سال گذشته تسویه شده، بار دیگر بدهی روی بدهی بگذاریم و مثل دو سال قبل، این باشگاه به مرز ورشکستگی برسانیم.
اتفاقی که در فوتبال ایران بسیار زیاد رخ داده و در همین ملوان نیز شاهد آن بودیم.
من فوتبالی و عاشق باشگاه ملوان هستم و سال‌ها به دنبال توپ دویدم.
تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم، کمک به ملوان است و هدف دیگری ندارم.