خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942408 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تکنولوژی بالای چینی‌ها برای پرداخت بلیط

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
در چین برای استفاده از اتوبوس با هدف صرف‌جویی در وقت، تکنولوژی پیشرفته‌ای برای پرداخت بلیط بکار گرفته می‌شود.
كارت،مسافران،بليط،چهره،اتوبوس،اسكن

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در کشور چین با هدف صرف‌جویی در وقت، تکنولوژی پیشرفته‌ای برای پرداخت بلیط اتوبوس بکار گرفته می‌شود.
در این تکنولوژی پیشرفته که در دو خط اتوبوس شهر جینخوا استان ژجیانگ راه‌اندازی شده، مسافران از طریق اسکن چهره، هزینه بلیط خود را پرداخت می‌کنند.
مسافران برای استفاده از این تکنولوژی باید تصویر چهره و مشخصات حساب بانکی خود را از طریق گوشی‌های هوشمند خود در نرم‌افزار شرکت اتوبوسرانی «جینخوا» ثبت کنند.
به این ترتیب چهره مسافران به وسیله دستگاه اسکن که در ورودی اتوبوس نصب شده، اسکن و هزینه بلیط از حسابشان کسر می‌شود.
با این روش، تنها در یک ثانیه دوربین قادر به تأیید پرداخت از طریق چهره است که از زمان کشیدن کارت یا اسکن کارت بانکی کمتر خواهد بود.
گفتنی است هزینه بلیط اتوبوس در چین بستگی به مسافت و تعداد ایستگاه‌ها دارد، بنابراین مسافر هم در بدو ورود و هم در هنگام خروج باید کارت خود را در دستگاه مخصوص بکشد.
انتهای پیام/
اسکن چهره در اتوبوس های چینیبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942408 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.