خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شمسایی: مهم نیست چند گل از آرژانتین می‌خوریم/ باید مربی خارجی را برای جام ملت‌های آسیا بیاوریم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 10:53
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت نتیجه دیدار با آرژانتین برای وی اهمیت چندانی ندارد و افزایش تجربه ملی‌پوشان نکته مهم این بازی خواهد بود.
جام،ملي،تيم،آرژانتين،بازيكنان،آسيا،ديدار،مربي،خارجي،ليگ،بازي ...

خلاصه خبر

وحید شمسایی درباره برگزاری دو دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران در آرژانتین، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: از ابتدا با تیم‌های ملی آرژانتین، اسپانیا، پرتغال، برزیل و ژاپن رایزنی کردیم و دوست داشتیم در آستانه جام ملت‌های آسیا با این تیم‌ها بازی کنیم.
کارهای دیدار با اسپانیا و پرتغال را پیگیری می‌کنیم
وی با تمجید از دو حریف آینده تیم ملی فوتسال ایران بیان کرد: آرژانتین در دو دوره اخیر جام جهانی به قهرمانی و نایب قهرمانی رسید و پاراگوئه همیشه حریفی سخت بوده است.
برای دیدار با اسپانیا هم قرار شد خود را با برنامه مسابقات آسیایی و اروپایی هماهنگ کنیم و شرایط دیدار با پرتغال را بررسی می‌کنیم.
بازیکنان تیم ملی نباید از هیچ اسمی بترسند
باید قدرت تجربی بازیکنان را بالا ببریم و کاری کنیم که این جوانان جایگاه خود را بدانند.
از لغو جام باشگاه‌های آسیا ناراحت شدم
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران راجع به لغو جام باشگاه‌های آسیا بیان کرد: وقتی AFC برای مقدماتی جام ملت‌های هزینه کرده، بعید بود مرحله نهایی بازی‌ها را برگزار نکند.
باید منتظر برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال و مشخص شدن تکلیف فدراسیون باشیم.
باید برای جام ملت‌ها یک مربی خارجی بیاوریم