خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رییس صدا و سیما از نمایشگاه کتاب بازدید کرد- اخبار رادیو و تلویزیون - اخبار فرهنگی تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 10:53
رییس سازمان صدا و سیما از سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد.
كتاب،نمايشگاه،فرهنگ،فرهنگي،اسلامي،رييس،ارشاد،تهران،جبلي،مصلي ...

خلاصه خبر

رییس سازمان صدا و سیما در دیدار با یاسر احمدوند - رئیس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ضمن قدردانی از همکاری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب رسانه جهت پوشش‌دهی مناسب رویداد بزرگ فرهنگی کشور، گفت: بعد از دوسال وقفه در برگزاری نمایشگاه کتاب، روی این نکته مهم تاکید کردیم که این رویداد بزرگ فرهنگی کاملاً در راستای ماموریت‌های ذاتی دو دستگاه بزرگ فرهنگی کشور صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
امروز در نمایشگاه سی‌وسوم کتاب به معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی خود را برای پوشش‌دهی بهتر نمایشگاه کتاب در سال‌های آینده اعلام می‌داریم.
رییس صداوسیما در پاسخ به این سؤال که چند شبکه از رسانه ملی نمایشگاه کتاب را پوشش دادند، اظهار کرد: تقریباً تمام شبکه‌های صدا و شبکه‌های سیما در پوشش‌دهی و اطلاع‌رسانی از سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، فعال و تشویق شدند که حداکثر توان خود را در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی به کار بندند.