خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه استان البرز: همه باید برای اجرای طرح اصلاح نظام یارانه‌ها به دولت کمک کنند- اخبار البرز - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 10:31
گروه استان‌ها- فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: همه باید برای اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها به دولت کمک کنند.
سپاه،استان،ناحيه،طرح،فرمانده،امام،دولت،البرز،كرج،حسين،حيدرني ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت امام حسین(ع) شهرستان کرج که صبح امروز در کانون جوانان شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، با اشاره به فضای ایجاد شده در کشور در مورد اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار داشت: این هم پروژه ای است که دولت شروع کرده و مردم باید قاطعانه پشت سر دولت بیایند تا از این سربزنگاه نیز عبور کنیم.
فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه این جابه‌جایی‌ها طبیعی است و باید از ظرفیت سرهنگ زنجانی در جایی دیگر استفاده کنیم، گفت: سرهنگ زنجانی قرار است از این پس به عنوان معاون عملیات استان مشغول به‌کار شود.
حیدرنیا افزود: برای فرماندهی سپاه ناحیه امام حسین(ع) نیز از ظرفیت‌های درونی استان بهره می‌گیریم که سرهنگ رشید کبودوندی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در سپاه در این حوزه انجام وظیفه خواهد کرد.
وی تصریح کرد: سپاه امام حسین (ع) که مزین به نام آقا عبدالله الحسین (ع) است آینه تمام قد سپاه استان است که باید گفت ناحیه کرج بود که سپاه استان تشکیل شد و نگاه ویژه به این ناحیه است و بسیاری از پیشکسوتان سپاه استان روزی در این ناحیه بودند
فرمانده سپاه استان البرز به فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج تاکید کرد: نگاه ویژه به سمت تقویت صف است و در حالی که حوزه‌ها و پایگاه‌های خوبی در این ناحیه وجود دارد، نگاه، نگاه تقویت صف است و استفاده از تمام ظرفیت‌های در اختیار و غیر اختیار است و تعامل هماهنگی با شورای تامین و شورای اداری شهرستان و دیگر سازمان‌ها است.
به گزارش تسنیم آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با حضور بسیجیان، جهادگران، اصناف، خانواده شهدا و مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد.