خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردم قاطعانه پشت سر دولت بیایند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 10:06
البرز - فرمانده سپاه البرز گفت: مردم باید قاطعانه پشت سر دولت بیایند تا کشور از این بزنگاه نیز عبور کند.
سپاه،ناحيه،استان،دولت،طرح،فرمانده،حسين،امام،كرج،نگاه،مسؤولان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علیرضاحیدرنیا در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت امام حسین (ع) شهرستان کرج که در کانون جوانان شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، با اشاره به فضای ایجاد شده در کشور در خصوص اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، گفت: این هم پروژه‌ای است که دولت شروع کرده و مردم باید قاطعانه پشت سردولت بیایند تا از این سربزنگاه نیز عبور کنیم و من مطمئن هستم و امید دارم اگر همه به کمک دولت بیایند و اگر همه کمک کنند از این بحران اولیه عبور می‌کنیم.
سردار حیدرنیا در ادامه در خصوص تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج گفت: البرز استانی بزرگ و پرظرفیت است و استان ظرفیت‌های بالقوه وناشناخته ای است که بسیار زیاد است و باید هنر کنیم این ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانیم.
سردارحیدرنیا با بیان اینکه سرهنگ پاسدار زنجانی مسلط به مأموریت‌های بسیج بود و در هر عرصه‌ای که نیاز بود به خوبی وارد می‌شد و یکی از فرماندهان موفق استان بود، گفت: ناحیه امام حسین (ع) آینه سپاه استان است و نگاه ویژه ای به آن داریم و برادر بزرگ سایر نواحی است و خیلی از جاها از ظرفیت این ناحیه در استان استفاده می‌کنیم.
فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه این جابه جایی ها طبیعی است و باید از ظرفیت سرهنگ زنجانی در جایی دیگر استفاده کنیم، گفت: سرهنگ زنجانی قرار است از این پس به عنوان معاون عملیات استان مشغول به کار شوند.
وی افزود: برای فرماندهی سپاه ناحیه امام حسین (ع) نیز از ظرفیت‌های درونی استان بهره می‌گیریم که سرهنگ رشید کبودوندی با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در سپاه در این حوزه انجام وظیفه خواهند کرد.
وی تصریح کرد: سپاه امام حسین (ع) که مزین به نام آقا عبدالله الحسین (ع) است آینه تمام قد سپاه استان است که باید گفت ناحیه کرج بود که سپاه استان تشکیل شد و نگاه ویژه به این ناحیه است و بسیاری از پیشکسوتان سپاه استان روزی در این ناحیه بودند.
آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با حضور بسیجیان، جهادگران، اصناف، خانواده شهدا و مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.