خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ظرفیت مدیریت شهری برای همکاری با شرکتهای دانش بنیان

مهر | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 09:59
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مدیریت شهری می تواند از طریق همکاری با شرکت‌های دانش بنیان برنامه‌های خود را پیش ببرد.
كشور،بنيان،نوين،دانش،شهري،جمالي،شهرداران،منتخب،شعار،جلسات،نژاد

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی جمالی نژاد در جمع شهرداران منتخب استان‌ها گفت: مدیریت شهری در آغاز دوره فعالیت شورای ششم که با قرن جدید نیز همزمان شده، نیازمند گفتمان و راهبردهای جدیدی است تا مسیر توسعه را از طریق توسعه فناوری‌های نوین و دانش بنیان دنبال کند زیرا اینگونه فعالیت‌ها با اختصاص سرمایه اندک؛ اشتغال و درآمدزایی فراوانی به همراه دارد و قطعاً رضایتمندی شهروندان را به همراه خواهد داشت.
وی همچنین از تشکیل جلسات کارشناسی پیرامون آسیب شناسی و انتقال تجربیات بخش‌های مختلف وظایف و مأموریت‌های شهرداری‌ها با حضور شهرداران منتخب کشور در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: نظرات و پیشنهادهای مطرح شده در این جلسات در قالب لوایح، بخشنامه‌ها و آئین نامه‌های اجرایی تدوین و ابلاغ خواهد شد یا برای سیر مراحل تصویب به دولت و مجلس محترم تقدیم می‌شود.