خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پولادگر: زادگاه انسان هتل نیست که‌ وقتی سرویس خوبی نمی‌دهند آن را رها کنید/ کاش این ظلم را در حق خود نمی‌کردند- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 09:53
معاون وزیر ورزش درخصوص اتفاقات پیش آمده در وزنه‌برداری گفت: در جهان می‌گویند زادگاه انسان هتل نیست که‌ وقتی سرویس خوبی نمی‌دهند آن را رها کنید و به سراغ هتل دیگری بروید.
ورزش،شرايط،پولادگر،بازنشستگي،زادگاه،كشور،فدراسيون،دنيا،قانون ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سید محمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص اینکه گفته می‌شود حکم سرپرستی سجاد انوشیروانی برای فدراسیون وزنه‌برداری صادر شده است، گفت: خیر، این موضوع درست نیست.
پولادگر تاکید کرد: آیا به هر دلیلی روا است که پدر و مادر و زادگاه خود را رها کنیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: در جهان می‌گویند زادگاه انسان هتل نیست که‌ وقتی سرویس و صبحانه خوبی نمی‌دهند آن را رها کنید و به سراغ هتل دیگری بروید.
معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص قانون حضور روسای فدراسیون‌ها تنها در سه دوره مدیریتی، تصریح کرد: بحث حضور سه دوره‌ای روسای فدراسیون‌ها از بخش حقوقی ریاست جمهوری استعلام شده و به دنبال حل آن هستیم.
در حوزه قانون بازنشستگی هم شاهد اتفاق تلخی در ورزش بودیم‌.
پولادگر تصریح کرد: بحث حداکثر سه دوره ریاست هم اینگونه به ورزش لطمه می‌زند و‌ امیدوارم بتوانیم با کمک دولت از سرمایه‌های ورزش کشور محروم‌ نشویم.