خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 04 خرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افزایش سرقت از وادی رحمت تبریز

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 09:41
تبریز- سرقت تابلوهای آلومینیومی و چراغ‌های روشنایی با وجود نصب دوربین‌های مدار بسته توسط سارقان حرفه‌ای و سابقه دار در آرامستان وادی رحمت تبریز افزایش یافته است.
وادي،رحمت،سرقت،تابلوهاي،آلومينيومي،نصب،مدار،تبريز،بسته،ادامه ...

خلاصه خبر

آرامستان وادی رحمت تبریز به دلیل عدم محصور بودن و نصب چراغ‌های خورشیدی و قیمتی توسط بازماندگان، آمار سرقت در این آرامستان را افزایش داده است به گونه‌ای که سارقان با خودروهای سرقتی به این آرامستان روی آورده‌اند.
دستگیری سارقان سابقه دار آرامستان وادی رحمت تبریز
از شهروندان تقاضا داریم از نصب تابلوهای گران قیمت و چراغ‌ها خودداری کنند چرا که با این اقدام توسط شهروندان، انگیزه سرقت نیز بالطبع افزایش خواهد یافت
جلالی گفت: از شهروندان تقاضا داریم از نصب تابلوهای گران قیمت و چراغ‌های روشنایی خودداری کنند چرا که با این اقدام، انگیزه سرقت افزایش خواهد یافت.
نصب ۱۰۰ دستگاه دوربین مدار بسته در آرامستان وادی رحمت
سرقت تابلوهای آلومینیومی در بلوک ۳۹
وی ادامه داد: سرقت در آرامستان وادی رحمت، تنها به سرقت تابلوهای آلومینیومی ختم نمی‌شود بلکه تعدادی از سنگ‌های قبور نیز شکسته شده است.
سرقت تابلوهای آلومینیومی با وجود نصب دوربین‌های مدار بسته
سارقان به دلیل نداشتن درب خروجی و ورودی آرامستان وادی رحمت به راحتی رفت و آمد می‌کنند و دست به سرقت می‌زنند
موسوی ادامه داد: سارقان، به دلیل نبود درب خروجی و ورودی آرامستان وادی رحمت به راحتی به این مکان رفت و آمد کرده و دست به سرقت می‌زنند.
سرقت تابلوهای آلومینیومی توسط سارقان حرفه‌ای و سابقه دار در آرامستان وادی رحمت تبریز یکی از مشکلاتی است که همواره موجب آزرده خاطر شدن بازماندگان می‌شود.
عدم محصور بودن آرامستان وادی رحمت و هم‌چنین اقدام شهروندان برای نصب تابلوهای آلومینیومی و چراغ‌های روشنایی یکی از مهم‌ترین دلایلی است که همواره سرقت از این آرامستان را میسر می‌کند.