خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش مدافع استقلال به توئیت وزیر پرسپولیسی

مشرق | ورزشی | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 09:18
بازیکن تیم استقلال واکنش جالبی به توئیت وزیر سابق ارتباطات نشان داد.
تيم،قهرماني،بازي،فصل،ملي،استقلال،ادامه،مستحق،قطعاً،باقيمانده، ...

خلاصه خبر

وی افزود: خدا را شکر توانستیم مقابل فولاد سه امتیاز را کسب کنیم و قهرمان شویم.
امیدوارم در سه دیدار باقیمانده همین روند را ادامه بدهیم تا بتوانیم بدون باخت فصل را تمام کنیم.
بازیکن استقلال در مورد اینکه این تیم برای کسب قهرمانی در چند فصل اخیر فشار زیادی را تحمل کرده و اکنون به دست آوردن این جام چه معنی برای آبی‌پوشان دارد، عنوان کرد:‌ این قهرمانی برای ما شیرینی مضاعفی دارد زیرا در ۴-۵ سال گذشته اتفاقی افتاده که همه آن را می‌دانند و خیلی نمی‌خواهم بازش کنم.
چشمی در مورد توئیت محمدجواد آذری جهرمی وزیر سابق امور ارتباطات پس از قهرمانی استقلال مبنی براینکه «فکر کن در یک بازی ۵ صفر جلو باشیم؛ حالا بشه ۵ یک حس ما پرسپولیسی‌ها اینطوریه مبارک‌تون باشه» گفت: به او خسته نباشید می‌گویم.
مدافع استقلال که سابقه حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد در خصوص آخرین شرایط تیم ملی و هم گروهی با انگلیس، آمریکا و برنده دیدار ولز، اسکاتلند و اوکراین توضیح داد: پیش از این هم یک جمله درباره قرعه تیم ملی گفته بودیم شاید نسبت به جام جهانی قبلی گروه ما آسان‌تر باشد و تیم‌هایش اسم تیم‌های هم گروه ما در دوره قبل را نداشته باشند اما قطعاً گروه سختی داریم نباید تلقین کنیم گروه آسان است و توقعات را بالا ببریم.