خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 04 خرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردمی بودن مهمترین ویژگی هلال احمر است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 01:41
زنجان-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: مردمی بودن مهمترین ویژگی جمعیت هلال احمر است چرا که این نهاد همیشه در کنار مردم قرار دارد.
احمر،هلال،زنجان،جمعيت،مجموعه،استان،رفيعي،استانداري،امنيتي،مع ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل رفیعی روز شنبه با حضور در جمعیت هلال احمر استان زنجان به مناسبت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر ضمن تبریک این هفته افزود: هلال احمر برای امدادرسانی سریع در کنار بحرانها است و با لباسی که بر تن دارند آرامشی را به لحاظ روانی و امدادرسانی ایجاد می کند.
رفیعی تاکید کرد: مرکز جامع توانبخشی هلال احمر استان زنجان در سطح منطقه و حتی کشور نمونه بوده و مردم استان ذهنیت خوبی نسبت به مجموعه خدمات هلال احمر دارند و نقطه امیدی برای بیشتر هموطنان است تا از خدمات و ظرفیت های این مجموعه استفاده کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با تاکید بر اینکه داروخانه هلال احمر همیشه مرکز امید مردم بوده است، گفت: در بیشتر استان ها اینگونه بوده است و در زنجان نیز داروخانه هلال احمر در خدمت مردم بوده است.
رفیعی اظهارداشت: خدمات جمعیت هلال احمر استان زنجان در حوادث و بلایا، اسکان اضطراری و امدادرسانی های مختلف قابل تقدیر و تشکر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان و هیئت همراه به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر و یکصدمین سال تاسیس جمعیت هلال احمر با مدیرعامل مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان فعالیت های این مجموعه را تشریح کردند.