خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 04 خرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آئین اختتامیه «مهرواره ملی هوای نو» برگزار شد

مهر | دین و اندیشه | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 00:00
آئین اختتامیه «مهرواره ملی هوای نو؛ نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی» مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات در تالار وحدت برگزار شد.
هواي،هيأت،نو،جامعه،فرهنگ،اسلامي،تبليغات،آثار،ادامه،رئيس،ستاي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آئین اختتامیه «مهرواره ملی هوای نو؛ نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی» با حضور مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، غلامرضا سازور شاعر آئینی، علی انسانی مداح پیشکسوت و جمعی از مدیران هیئات، ستایشگران و مداحان خاندان عصمت و طهارت در محل تالار وحدت برگزار شد.
در ادامه محسن طاهری رئیس خانه مداحان بیان داشت: اگر قرار به تجلیل باشد باید از همه هیأتی ها و ستایشگران تک به تک تجلیل به عمل آید اما همه ما اینجا جمع شدیم دست به دست هم دادیم تا از استاد خوش خلق، جان نثار و خوش رفتار جناب حاج غلامرضا سازگار تجلیل به عمل آوریم.
در ادامه مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، ماشاالله عابدی، مرتضی طاهری و محسن طاهری بر جایگاه حاضر شدند و با تقدیم تندیس درخت زرین هوای نو از غلامرضا سازور شاعر آئینی و علی انسانی مداح پیشکسوت تقدیر به عمل آوردند.
لازم به ذکر است علی انسانی در پایان این مراسم با بیان اینکه حاج آقای سازگار سال‌ها با قلم و قدم خویش در عرصه و مسیر آل الله عرض ادب کرده و شایسته تجلیل است به عنوان حسن ختام جلسه به ذکر مصیبت پرداخت و با نوحه سرایی معنویت خاصی به جلسه بخشید.