خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 31 اردیبهشت 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستور استاندار فارس برای برخورد جدی با متخلفان اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها/ با هیچ‌کس تعارف نداریم‌- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 23:31
گروه استان‌ها- استاندار فارس گفت: در صورتی که تخلفی بگیرد ‌و صنفی به حد خود اکتفا نکند برخورد جدی صورت می‌گیرد و با هیچکسی در این حوزه تعارفی نداریم.
فارس،استاندار،يارانه،قيمت،بازرسي،نظارت،موضوع،استان،سازمان،اي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، شامگاه شنبه جلسه شورای اداری استان با موضوع قرارگاه مردمی و عادلانه کردن یارانه‌ها با حضور محمدهادی ایمانیه استاندار فارس و مدیران استانی برگزار شد و استاندار فارس بر اقناع‌سازی منطقی شهروندان توسط مسئولین و مدیران تأکید کرد.
این مقام مسئول ادامه داد: این توان را نداریم که نظارت را در گوشه گوشه استان و شهرستان انجام دهیم اما از مردم درخواست داریم تا در صورت مشاهده هر گونه اعمال گرانی و کمبود کالا که خارج از مصوبه دولت باشد، با شماره تلفن 124 تماس بگیرند و تخلفات را گزارش دهند.
استاندار فارس همچنین افزود: یکی از نگرانی‌های شایع مردم این است که کنترل قیمت‌ها در ابتدا به خوبی انجام شود اما به سرعت این نظارت‌ها خاموش گردد و کار به دست کسانی سپرده شود که در پی تخلف کردن هستند اما باید مردم را مطمئن کنیم تا مدت‌های مدید نظارت و بازرسی‌ها پررنگ خواهد بود و از سازمان و ادارات و به ویژه فرمانداران درخواست دارم که در حوزه نظارتی استان هرگونه نیازی که دارند، اعلام کنند.
ربانی‌زاده همچنین اضافه کرد: باتوجه به اینکه وزارت کشور اطلاعات مربوط به صنف نانوایی‌ها را در خواست کرده است اما متأسفانه پس از گذشت 2 روز استان فارس نتوانسته است اطلاعات را از طریق فرمانداران جمع‌آوری کند و خواستار تسریع در این موضوع هستیم.
حمیدرضا ایزدی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در این جلسه به گزارش عملکرد رزمایش بازرسی و نظارت سازمان صمت در سطح استان اشاره و عنوان کرد: حسب دستور استاندار موضوع نظارت و بازرسی بر بازار به جد در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهار کرد: از تاریخ 18 اردیبهشت این رزمایش آغاز شد که تا 23 اردیبهشت بالغ بر 11 هزار و‌253 مورد بازرسی در کل استان انجام شد که بیشترین اقلام‌ مورد هدف شامل کالاهای اساسی است.
انتهای پیام/424 /ش