خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گواهینامه ثبت علامت کاغذ سابلیمیشنSHLP

ایسنا | بازار | چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 10:13
شرکت بین‌المللی پارس تجارت آراد مهر فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ بطور تخصصی در تولید و واردات صنعت چاپ آغاز کرده و تا به امروز توانسته بخش وسیعی از نیازمندی های این حوزه را پوشش دهد. تمامی محصولات تولید یا وارد شده توسط شرکت پارس تجارت آراد مهر با بهترین قیمت، بالاترین کیفیت به همراه گارانتی عرضه می شوند.
كاغذ،شركت،پارس،تجارت،چاپ،كيفيت،آراد،ثبت،صنعت،حوزه،علامت

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا بنابر اعلام رنگ اول، شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهرپس از بررسی و نیاز سنجی های چاپخانه داران ارجمند در حوزه چاپ دیجیتال پارچه برای بهبود این صنعت توانسته کاغذ سابلیمیشن یا رول انتقال با بالاترین کیفیت را بعنوان اولین وبزرگترین وارد کننده بهترین کاغذ سابلیمیشن SHLP در ایران که دارای استاندارد مدیریت کیفیت ۹۰۰۱ ISO و ISO 14001 و گواهی نامه ثبت علامت کاغذ سابلیمیشنSHLP تامین و دراختیار مصرف کنندگان این صنعت قراردهد.
این شرکت وارد کننده انواع کاغذهای سابلیمیشن در گرماژهای متنوع در انواع کوتینگ‌ها بوده و توانسته بخشی وسیعی از نیازهای حوزه چاپ پارچه را در کشور مرتفع کند.