خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دومین طرح پویش مردمی کودکان سایبری در استان بوشهر اجرا شد

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 19:13
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان بوشهر از اجرای دومین طرح پویش مردمی کودکان سایبری در تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ دی‌ماه سال جاری خبر داد.
كودكان،مجازي،فضاي،پليس،استان،بوشهر،پويش،اجتماعي،خطرات،فرماند ...

خلاصه خبر

سرهنگ مهدی قاسمی اظهار کرد: این طرح در استان بوشهر همزمان با پلیس فتا استانهای سراسر کشور با هدف ارتقاء آگاهی عمومی مردم پیرامون مخاطرات و آسیب های فضای مجازی برای کودکان و ارائه راهکارها و توصیه های پیشگیرانه اجرا می شود.
این مقام سایبری به مشارکت دستگاه‌های مرتبط در جهت اجرای بهینه این پویش اشاره کرده و توضیح داد: پویش مردمی کودکان سایبری در استان بوشهر با محوریت پلیس فتا و همکاری معاونت اجتماعی در فرماندهی انتظامی استان و هم افزایی و مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری بندر بوشهر،مرکز فضای مجازی صداوسیمای مرکز استان،اداره کل آموزش و پرورش،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مرکز بسیج دانشجویی استان معاونت اجتماعی وچندین دستگاه دیگر و رسانه های دیجیتال و چاپی برای تحقق اهداف کلیدی نظیر شناسایی خطرات برای کودکان در فضای مجازی و بهبود روند آگاهی از خطرات و همچنین توسعه رسانه‌های پیشگیرانه برای کمک به حداقل رساندن خطرات و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه در به کارگیری آنها،اقدامات گسترده ای اجرایی خواهد شد.