خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برخی افزایش قیمت‌ها هیچ توجیهی ندارد

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:54
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت کالاها همچنان در حال افزایش است و برخی افزایش قیمت‌ها توجیه ندارد و این افزایش به نرخ دلار مربوط نمی‌شود، بلکه مربوط به عدم نظارت‌ها است.
گلپايگان،شهرستان،خوانسار،استان،افزايش،فرماندار،موانع،احترام، ...

خلاصه خبر

سید مسعود خاتمی امروز(شنبه_۲۵ دی) در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: مشکلات شهرستان گلپایگان به گونه‌ای است که فرماندار جدید حتما باید فردی باشد که سابقه فرماندار بودن داشته و یک جهادگر باشد که شبانه‌روز کار کند.
اکنون درصد قابل توجهی از موانع سرمایه‌گذاری در شهرستان، دولت است.
خاتمی به انتقال تماس‌های ۱۱۵ شهرستان به اصفهان اشاره کرد و افزود: مرکز استان آدرس‌های شهرستان‌ گلپایگان و خوانسار را بلد نیستند و همین موضوع سبب شده آمبولانس با تاخیر به محل حادثه برسد و متاسفانه تاکنون تلفاتی در این زمینه را شاهد بودیم.
مدتی قبل جوانی در زیر آوار در چهارباغ خوانسار محبوس شده بود، مردم با ۱۱۵ تماس گرفتند و آدرس دادند، اما چندی بعد از اصفهان تماس می‌گیرند و می‌گویند چهارباغ بالا یا چهارباغ پایین و آن وقت تازه متوجه می‌شوند، این تماس از خوانسار بوده است و همین اتفاق‌ها به فوت یک جوان منجر شد.
مدیران اصفهان به مردم و کارشناسان شهرستان احترام بگذارند.
وی ادامه داد: جلسه رفع موانع تولید استان در شهرستان با اختیارات تمام برگزار شود.